| CatalinOrzan a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview H2 Qubo, Dual SIM?

Răspuns Câştigător
| Denisucu55 a răspuns:

Nu il prea recomand din cauza ram-ului, care este foarte mic, iar telefonul o sa mearga foarte incet. Mai bine mai pui niste bani si iti iei ceva cu 1 gb ram. happy

| CatalinOrzan explică (pentru Denisucu55):

Ms, dar te rog sa imi spui ce pot sa imi cumpar mai bine? Maxim, maxim, maxim pana in 765 lei.

| Denisucu55 a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Si eu vreau sa-mi achizitonez un telefon, si eu inca ma mai gandesc care dintre aceste modele este mai ok: Vonino Ego QS, Huawei Ascend G510, E-boda Eruption V200 si Gigabyte Gsmart Alto A2. Sunt foarte asemanatoare, cu mici diferente, dar eu m-as duce spre E-boda Eruption V200 si Vonino Ego QS. De vreo saptamana incerc sa ma decid intre acestea 2... Eu iti recomand sa te decizi intre aceste 2 modele, fiind foarte accesibile si cu performante satisfacatoare. Sper ca te-am ajutat! Daca mai ai nevoie de informatii, te rog sa-mi trimiti un mesaj!

3 răspunsuri:
| kesu0 a răspuns:

Telefonul este destul de bun la pretul lui! nu stiu de unde vrei sa il cumperi da daca il iei de la cineva cu 400 lei faci afacere sa dai 5 mil jum pe el incepe sa nu merite! am umblat pe unul in afara de display care m-a cam dezamagit e foarte ok!