| Andrei7886782 a întrebat:

Ce părere aveți despre Huawei Noba 5T? E un telefon bun? Argumentați de ce. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

E ok.
Are un procesor potent.
Și are aplicații google ceea ce e foarte important. Mă refer la gmail, google fotos, you tube, maps, etc.
Aparte, are specificații tehnice bune.

| Andrei7886782 explică (pentru gelu1970):

Pentru jocuri e bun?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andrei7886782):

Depinde care dintre jocuri. Daca vrei jocuri si nu te doare capul de restul, ia frumos un Pocophone - nimic nu bate ala in banii lui la capitolul asta.

| Andrei7886782 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cam ce jocuri nu duce Huawei Nova 5T?

| gelu1970 a răspuns (pentru Andrei7886782):

Da. E bun și pentru a juca.
Sigur găsești prin You Tube ceva referitor la asta. Doar trebuie să cauți.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andrei7886782):

Le duce pe toate, faza e ca s-ar putea sa te tina mai mult bateria la Pocophone - si are si racirea gindita pentru gaming. Nova e un flagship mai de buget, in timp s-ar putea sa se resimta folosirea intensa in gaming.