| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei P Smart?
As vrea sa il cumpar.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite o comparatie. Cel din stânga e la juma de preț, cel din dreapta e la același pret:

https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| Anon31241212 a răspuns:

Mie mi se pare un telefon super ok. Dintre toate telefoanele pe care le-am avut, am fost cel mai mult multumita de Huawei. Face super poze. Nu se blocheaza ca Samsungul. Si bateria e super ok. N-am avut probleme deloc cu Huawei. Si l-am scapat de vreo 4 ori pe asfalt si nu s-a crapat.

| IoanaXn a răspuns:

Dupa parerea mea este bun deoarece camera este foarte buna si dizainul este super, ti-l recomand!