| costyn997 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei p8? Merita cumparat?! Vreau pareri personale!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merită. E unul din cele mai bune telefoane la acest buget. Mai ales că acum pe eMAG ai ofertă de la 800 de lei.

| Pool77 a răspuns:

Mie nu-mi place, e prea mult copy.
Buton Sony, back iphone s.a.m.d...
Plus ca l-am tinut in mana si l-am butonat, nu-mi da feelingul de telefon de 1000 RON. Mai mult as opta pentru un iPhone 5 sau 5s sau A5 sau Sony Z2-3 nu stiu, mie nu-mi place.

| costyn997 explică:

P8 nu p8 lite

| Dragonlite a răspuns:

Merita cumparat face poze super i-ar bateria tine foarte mult + ca are multe functii si se misca foarte bine si jocurile merg impecabil.

| Martin_Brummy_1976 a răspuns:

Eu mi-am cumparat unul in Ianuarie si pana acum nu am probleme cu el.Depinde cat te costa, eu zic ca merita sa dai un 150-max. 200 € pe el,
eu mi-l-am luat cu 120 € la mana a doua, in cutie cu toate accesoriile, mai are 1 an garantie