| Teodora_Nicoleta_1987 a întrebat:

Ce părere aveți despre Huawei P9 Lite 2017?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i un telefon ieftin si bun!

| OnePiece a răspuns:

Bun, dar ai grija ca trebuie sa ii pui husa.

| RedSkyRomania a răspuns:

E un telefon bun din punct de vedere al specificațiilor, ba chiar printre cele mai bune din această categorie de preț. Ar mai fi Samsung Galaxy A5 (2016) și ASUS ZenFone 3 Max la aproximativ același preț, comparabile cu P9 Lite.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie sau dorești ajutor în alegerea telefonului potrivit pentru tine, poți intra pe http://redskyit.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?