| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei p9 lite mini merita banii? Daca nu spuneti-mi un telefon de 600 de lei.
Si vreau sa stiu cum se aude difuzorul

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Huawei mi e pare o marca buna.
Am P8 Lite si exceptand ca nu imi merge difuzorul(imi merge jumatate din difuzor) nu am probleme

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai fă cumva rost de vreo două sute și ia-ți Samsung - nu greșesti niciodată (eventual pândește o reducere)

https://www.emag.ro/......DKJB4KBBM/

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Acu vine BigSmoke happy

| MagicOneT a răspuns:

Nu sunt fanul telefoanelor SH doar in cazul in care sunt cumparate de la rude, de la oameni pe care ii cunosti. Asa ca o sa-ti recomand unele in bugetul tau.

https://www.emag.ro/......DTB3CFBBM/

https://www.emag.ro/......DB0JPNBBM/

https://www.emag.ro/......DZZGY0BBM/

| Daniel_Gabriel_1995 explică (pentru MagicOneT):

Nu il cumpar sh iau de la abonament nou

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Nu știu prea multe despre Huawei, dar eu am un telefon de care sunt foarte mulțumită, iar difuzorul este cât se poate de bun. Se numește Xiaomi Redmi 4X, l-am comandat de pe eMAG și a costat puțin peste suma de 600 de lei. Am fost foarte bucuroasa că l-am găsit, fiindcă bugetul nu-mi permitea să-mi iau un telefon prea scump, nici macar de 700 de lei, iar telefonul merge excepțional. Are designul asemănător cu iPhone-ul (nici n-am știut, până am observat că toți colegii credeau că mi-am luat IPhone?) Dacă te interesează, camera foto o întrece pe cea a unui Samsung.
Sper că te-au ajutat puținele informații date?

| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Huawei p9 lite nu e un telefon rau pentru pretul lui(€150), dar asta nu il face un telefon bun. Huawei p9 lite are 13 MP, 2GB ram( este foarte putin), 3020mAh(nu este foarte buna bateria), rezolutia 720 x 1280(nu e mult), memoria din telefon este doar din 16GB, si cat despre speaker, nici maca nu are stereo sound si nici nu se aude asa de tare. Asa ca eu iti recomand telefonul ZTE Axon 7. Are 20MP care este destul de mult, are si 4GB ram si memoria telefonului este de 64GB care este decent si probabil o sa iti ajunga.(aici o sa iti dau mai multe informati despre speaker)
LoudspeakerYes, with Dolby Atmos stereo speakers3.5mm jackYes - 32-bit/192kHz audio
- Dolby Atmos audio enhancement
- Active noise cancellation with dedicated mic.
Asta e telefonul care ti-l recpmand
Daca ai si alte intrebari, contacteaza-ma