| Emma6542 a întrebat:

Ce părere aveți despre iPhone 12 pro max? Își merita banii sau e o risipă?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Dacă îți place un tel cumpără, numai pune întrebarea merită sau nu. Dacă nu îți place îl duci înapoi. Ai 14 zile disponibile de returnare.

| Sekim a răspuns:

Ținând cont că mulți îl cumpără pentru camera, da, e o risipă ( din multe motive ). Eu recomand Xiaomi Mi 11, chiar își face treaba și e cu mult peste in ceea ce privește camera și alte specificații. Am avut ocazia sa încerc Mi 11 și garantez că merită toți banii. Urmează să îl achiziționez și eu.

| Adrian5575 a răspuns:

Orice iPhone este risipa de bani. Nu face nimic in plus fata de alte telefoane. Platesti numai firma.

| Panamax a răspuns (pentru Adrian5575):

Ti se pare.
Pocnitorile cu Android nu se pot compara vreodata cu un Iphone, asa cum un MacBook nu se poate compara cu o trasnaie cu Windows.

| DenqOO a răspuns:

Mie mi sep are ca orice telefon peste 2500-3000 de lei este o risipa de bani. Vorbesc dupa ce am avut un iPhone 7 Plus si un Samsung Note 10, ambele la 4000 de lei.

| heyyello a răspuns:

Risipă

| DenissaDenni a răspuns:

Sincer nu își merita banii se blochează mult…eu am avut și l-am schimbat mi-am luat iPhone 11 pro max și nu am absolut nici o problema cu el