| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone 5S? Vreau pareri pro-contra din experienta voastra, a prietenilor etc. Nu copy-paste de pe alte site-uri.

3 răspunsuri:
| rabbit2014 a răspuns:

La mine nu a durat mult, am avut acum 2 luni 5 s, s-a dus repede, a inceput sa faca probleme cu sonorul si dupa aceea ramanea blocat, inainte de astanam avut alt 5s, mi-a cazut o data s-a stins, si asa a ramas...iti jur... Am ramas la concluzia ca sunt foarte pretentioase si firave. Acum am HTC one si pot spune ca este the best din toate telefoanele care le-am avut

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Gasesti aici: http://bit.ly/Lvczji in josul paginii destul de multe review-uri de catre persoanele care l-am mai cumparat.

Mie mi se pare un super telefon din toate punctele de vedere. Pacat ca e cam scump.

| AdrianFita a răspuns:

Din cate stiu eu daca il intreti e bun.