| Nede7527 a întrebat:

Ce părere aveți despre iphone 7 deoarece vreau să-mi cumpar unul?

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Bani aruncati pe geam.

| ziftode a răspuns:

Daaa, dar acum are mufa jack de casti dedesubt
scuze, asta era marea diferenta intre iPhone 7 si iPhone 6

d.p. MEU d.v. iPhone sux pentru ca nu are buton de back si trebuie sa te chinui ca dracu cu interfata imbecila

| Bogdan70001 a răspuns:

Dupa mine singurul produs Apple care isi mai merita banii

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Nope

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Am vazut ca ai recomandat essential phone ph-1, o alegere ok, dar dupa cum ai spus si tu nu se gaseste in RO deci mai bine isi ia un Xiaomi, dar legat de intrebarea lui mi se pare ca iPhone 7 isi merita in mare parte baniii

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Sau Xiaomi mi mix 3

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Ohooo Mi MIx 3 rupe tot, dar cred ca bugetul lui este undeva la 2.000 lei din moment ce se gandeste la iPhone 7, timp in care un MI MIx 3 este 3.500 lei

| Illuminati2016 a răspuns:

Un telefon bun ar fj essential phone ph-1 dar nu se gaseste la noi din pacate

| ana044 a răspuns:

Este un telefon bun din cate am auzit. Are camera foarte buna, la fel ca bateria si memoria. In plus arata si foarte bine, este foarte delicat si elegant. Acum nu este batut im.cuie ce spun pentru ca nu detin um iphone 7, dar dim cate am vazut pare un telefon care merita