| Pauuuuul a întrebat:

Ce parere aveti despre Lg Optimus L9? Credeti ca este o alegere buna? As vrea sa mi-l cumpar. Daca are cineva si a intampinat ceva probleme cu el va rog sa-mi spuneti.

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

E perfect pentru cine vrea Android, tehnologie, aplicaţii, calitate, design foarte elegant.

| Danzell a răspuns:

Lg are in general probleme insa nu la partea tehnica ci la partea software

Cauta un showroom ceva si vezi cum se misca. eu am LG Optimus 2x. la inceput nu prea am fost multumit de el din cauza ca se misca incat insa dupa un update cu un rom customizat merge brici.