| AlexAvram94 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 200-dual sim?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Mie imi place ca este dual sim. Era parca reclama la Germanos. Numai binehappy

| Zitronen a răspuns (pentru maryusmono):

Multumesc pentru fundahappy

12 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

O parere sincera:

Nu are performante cine stie ce dar este telefonul perfect daca ai doua cartele si te intereseaza doar sa vorbesti cat mai mult la telefon.

Uite-te si peste parerile celor care l-au cumparat deja: http://bit.ly/10gIIkw

| StefaniaM a răspuns:

E misto, dar nu are android si touch

| angi_4331 a răspuns:

Si eu am unulhappy

| Emerad a răspuns:

E un telefon destul de simplu, nu e genul de telefon pe care sa iti pierzi timpul jucandu-te sau altceva. In schimb e rezistent si are un design destul de frumos. Si eu am vrut sa imi iau unul la un moment dat insa ma incomodau tastele mici.

| dianast a răspuns:

Imi plac telefoanele cu tastatura qwerty, insa daca vrei net nu prea te poti descurca cu acesta, nu este touch. Si e si bine ca e dual sim, eu nu am nevoie nu folosesc 2 sim-uri, dar telefonul e bun.

| AlexAvram94 explică (pentru dianast):

La mine e super....scriu mesajele si umblu pe el la merele fix...mi-a dat un coleg sa umblu pe al lui, care e cu touch nu ma descurcam nici de unele!

| dianast a răspuns (pentru AlexAvram94):

Al meu e touch si sincer e foarte bun, navighezi mult mai repede decat cu tastele, te vei obisnui asa e la inceput.

| AlexAvram94 explică (pentru dianast):

Fiecare se obisnuieste cum poate cu ele!
La mine e foarte bun cel cu taste querty si cele clasice

| dianast a răspuns (pentru AlexAvram94):

Da ai drp, mie mereu mi-au placut telefoanele cu tastatura qwerty.

| Byuu a răspuns:

Este foarte bun si eu am avut ...si marca Nokia este o marca foarte buna de telefoane

| AlexAvram94 explică (pentru Byuu):

Ai dreptate la capitolul asta....am avut un Samsung j700 m-a tinut 6 luni! l-am bagat de 2x ori in service si mi-au dat cu flit! de-atunci am zis ca nu mai cumpar alte marci nici daca imi da cineva ceva!