| mateicarina11 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 520 e un telefon bun?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Își merită bani, da, e bun, chiar foarte happy

| Trandafirii a răspuns:

Da

| Daria00 a răspuns:

Am avut Nokia Lumia 520 si...are avantaje dar si dezavantaje. Avantaje pentru ca face niste poze uimitoare, dezavantaje pentru ca nu are camera secundara.Sistemul de operare este Windows 8, iar la inceput ti se va parea putin cam complicat.Cel mai mare avantaj este ca pozele ies impecabil si le poti face niste efecte uimitoare.Are multe aplicatii atragatoare si parerea mea este ca e un telefon destul de bun.

| Silviu17 a răspuns:

Cel mai mare avantaj este ca face poze bunicele, dar parca sistemul de operare windows lasa de dorit, aplicatii si jocuri slabe, depinde ce cauti..iti sugerez sa iti iei ceva cu android happy