| sergiustephan a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 520 fata de alte telefoane din clasa sa, raportat la calitate, performanta si pret?

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Plankton a răspuns:

Salut, sincer la 6, 5-7, 5 milioane cat costa acel Nokia, ti-as recomanda un iphone 4...tot pe acolo se invarte (la mana a doua dar in stare foarte buna).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti ia Iphone pentru ca nu e performant, un telefon care costa 500 ron e mult mai performant. Apple doar cu numele si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar foarte bun telefonul, are dual core, si fiindca e windows phone, se misca foarte repede pe net, la partea foto nu sta tocmai stralucit, dar face poze destul de ok