| IonelaaaS a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia lumia 800? big grin

7 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, dar meniul este singurul motiv pentru care nu recomand acest telefon. Daca pana acum ai utilizat un telefon care merge cu android sai cu ios iti va fi foarte greu sa te acomodezi cu meniul lui.

| IonelaaaS explică (pentru feraryyy78):

Nu are android? :O

| Lynnfield a răspuns (pentru feraryyy78):

Windows phone este la fel de uşor de utilizat la fel ca şi celelalte sisteme de operare dar tu nu ai de unde să şti nu ai avut unul şi poate că nu o să ai niciodată, vorbeşti din ceea ce citeşti pe google. Avatarul reflectă exact starea ta psihică chiar şi inteligenţa.

| feraryyy78 a răspuns (pentru Lynnfield):

Zau asa, ia zi ce telefon folosesti tu ca sa-ti zic eu dupa aceea ce telefon am eu si sa le comparam sa vedem care e mai bun! Si daca tot te-ai legat de avatarul meu, uite-te la tine ce poza ai si dupa aceea sa zici si de altii!

| Lynnfield a răspuns (pentru feraryyy78):

Pot fi bune toate sau niciunul în acelaşi timp, diferă de perspectiva fiecăruia. Dacă eşti nob te acomodezi greu cu lucrurile noi asta nu înseamnă că toţi sunt la fel ca şi tine.

| feraryyy78 a răspuns (pentru Lynnfield):

Spune ce telefon ai tu!

| myrko a răspuns:

E un telefon bunicel am avut si am fost multumit de el.