| Mario1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia? Astept raspunsuri doar de la persoane care au sau au avut un astfel de telefon! As dori sa raspunda toti posesorii (sau fostii) la aceasta intrebare ca sa imi formez o idee mai clara despre ele.

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Pai depinde de ce Nokia lumia te referi eu o sa incep oricum....deci singurul telefon din gama Nokia lumia care este prost ar fi Nokia lumia 710 si 610 in rest crede-ma ca toate sunt excelente de la lumia 800 si mai sunt si lumia 520 sunt de nota 10 deoarece windows phone se misca neasteptat de repede poate chiar mai repede ca androidul si la camera foto Nokia e primulwinking

1 răspuns:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

E mai bun decat orice android si nu sunt facute in china ca Samsung si iphone au bateria si camera fb