| vreauraspuns345 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia x? Vreau sa il cumpar. ce spuneti? merita?

6 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Are cam mult lag. Daca il cumperi pentru jocuri sau poze, nu merita.
E un telefon pentru apeluri/mesaje si facebook, dar e atat de laggy ca nu merge facebook-ul normal, merge varianta lite.
Daca imi spui ce buget ai, te pot directiona eu spre un telefon decent.

| vreauraspuns345 explică:

Buget 500 ron

| TheTimeKiller a răspuns (pentru vreauraspuns345):

Daca nu te deranjeaza ca are windows, gasesti Lumia 635, care se misca bine, nu are lag.
Daca vrei android, gasesti:
1.Moto E http://m.emag.ro/......D3041BBBM/ E bun telefonul, se misca bine, are android Lollipop.
2.LG L65 http://m.emag.ro/telefon-mobil-lg-l65-4gb-alb-95097/pd/DQ0CRMBBM/ L-am testat si e ok, se misca bine prin meniu, aplicatii, dar nu trebuie fortat cu jocuri prea solicitante.
Mai e unul. pe care nu l-am mai gasit pe eMag. Karboon Sparkle V si ala are android 5.1 Lollipop, e ieftin.
Alege ce iti place. Sper ca te-am ajutat prin raspunsul meu :D.

| vreauraspuns345 explică (pentru TheTimeKiller):

Desigur