| CTLN a întrebat:

Ce parere aveti despre noul telefon de la Allview. x2 soul mini? isi merita banii?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Este un telefon foarte bun, dar pacat ca are procesor cu octa-core, daca avea quad-core era perfect, dar oricum o sa te poti juca ultimele jocuri aparute fara nici o problema. Bafta!

| CTLN explică (pentru RaduTN):

De ce e pacat ca are octa-core?

| RaduTN a răspuns (pentru CTLN):

Nu toate nuclee acelui procesor au aceeasi frecventa, din cate stiu eu, si il consider destul de slab, dar am mai vazut undeva ca zicea ca este un procesor foate bun. Eu zic sa cumperi acel telefon. Bafta!