| NimeniSiAtat a întrebat:

Ce părere aveți despre replica Samsung S10 plus? Este ok? Ceva detalii. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Da este ok.Are cam tot ce vrei(camera, performanta, ecran, etc). Personal nu imi place ca pe partea de soft are foarte multe lucruri instalate din fabrica si cu timpul il incetinesc(gen peste 2 ani). Eu din acest motiv prefer telefoanele ce au un soft mai curat : Oneplus 7T, Pixel, Nokia, iphone 11, etc.

| NimeniSiAtat explică (pentru ClaudiuM1997):

Ați avut Replica ăstuia?

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru NimeniSiAtat):

Nu.Am amic ce are S10 normal(nu replica sau ceva de genul) si a spus ca regreta ca nu o ramas la iphone 8 (telefon de 2 ani). + Am alt amic ce si-o luat S9 si deja incepe sa sacadeze cateodata, in timp ce eu am oneplus 6 si nu am probleme de genul in 18 luni.Cum am zis, e telefon bun dar are atatea minuni instalate incat incetineste cu timpul, si mie mi se pare absurd sa dau 3000 lei pe un asemenea telefon.De aceea prefer Android curat in orice moment al zilei.(P.S. Nu sunt fan Apple, nu am detinut nici o data dar se vede ca e un soft mult mai optimizat).

| aXy99 a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

Mi se misca mie bine S6-le cu 31.5/32 GB ocupati si nu ti se misca tie s10-le? laughing