| krazzy a întrebat:

Ce parere aveti despre S7 si S7 edge, merita, care estre diferenta, in afara de pretul mare, sunt bune, sa mai astept s-au sa cumpar acum, voi ce spuneti, oare o sa mai scada pretul sau de blackfridey o sa fie reduceri sau doar o pacaleala?

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

In Romania nu exista black friday decat la putine produse si oricum preturile sunt nesimtitite la ce ofera.

| KanezuY a răspuns:

Du-te in Moldova si ia-ti ce telefon vrei, ai sa vezi ca sunt ieftine telefoanele, deoarece 1 leu romanesc inseamna 5 lei moldovenesti.

| Subasu_David_1995 a răspuns:

Sunt sigur ca S7 Edge este mai bun si cred ca nu este o pacaleala reducerea de blackfriday.