| Alexandraq a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung a51? Ce alte telefoane de la Samsung îmi recomandăti?

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

E un telefon bun, eu unul nu as cumpara de la Samsung telefoane sub 1500 lei, mie personal nu mi se par calitative, 2 prieteni au a40, dupa un an amandoua telefoanele au lag in aplicatii sau main screen. Eu am huawej mate 20 lite si dupa un an nu am "pic" de lag, totul merge fluent.

| Legion7X a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu sunt slabe deloc calitativ. Depinde de ram, Android, procesor.