| Losnams a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung a7 2018? Merita achiziționat?

1 răspuns:
| whydsh87sd a răspuns:

Si eu doresc acest telefon, mai ales ca maine e black friday... m-am informat foarte mult despre acesta. Este cu putin mai mare decat un S9+, desi display-ul e mai mic decat la acesta cu 0.2". Cele 3 camere de pe spate scot niste poze fantastice, dar si cea frontala. Apreciez faptul ca are autofocus pe pe rear cameras, cat si pe cea frontala.In cazul in care nu gasesti folie pentru el, cea de la A6+ sau A8+ potriveste perfect. Are Android Oreo 8.0 si un procesor octa-core, si ofera performanta asteptata. Desing-ul este chiar fain si sincer imi place mai mult ca nu are margini curbate(cel putin pentru protectie). Si are si Dolby Atmos, ceea ce e super, deci difuzorul are un sunet de calitate. Csmz...mi se pare un telefon foarte reusit si preformant pentru pretul lui. Sper ca te-am ajutat laughing