| Shinobi589 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung b5330?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand Samsung S7580 Trend Plus are un pret destul de bun pentru specificatile sale.

Iar daca vrei unul foarte scump dar de 10 ori mai bun ar fi LG G3

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E destul de slab...are camera mica, ecran prea mic, memorie mica...
Nu isi merita bani.

| Shinobi589 explică (pentru OnuOnulică):

Sugereazami orice telefon grezi ca e bun.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Shinobi589):

Iti recomand Samsung S7580 Trend Plus are un pret destul de bun pentru specificatile sale.

Iar daca vrei unul foarte scump dar de 10 ori mai bun ar fi LG G3

| valentingb a răspuns:

E un telefon vechi și foarte slab. Bateria e ceea ce deranjează cel mai mult, e slabă, ținând cont că acesta se vrea un telefon de productivitate.Nu te ține nici 24 de ore.

| Shinobi589 explică:

Pai mie mi la sugerat niste prieteni, atunci recomandatimi voi orice telefon.