| Cosmin38384 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxi a51? Pe partea de gaming, camera, stocare etc

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Beton, ia-l!

| Wr3nch a răspuns:

Seria A e facuta pentru cei care vor un Samsung ieftinache, iesi mai bine cu un Xiaomi Note 8 Pro.

| gelu1970 a răspuns:

Procesor Exynos.
Pentru jocuri e o castană.
În rest, e ok pentru Facebook, Instagram, etc.
Băiete, dacă nu ești condiționat de a lua un telefon în rate, caută altceva. Samsung sună bine că așa auzim la reclame. Între reclamă și realitate e o mică...mare diferență.

| Cosmin38384 explică (pentru gelu1970):

Zi tu un telefon ca lumea cu snapdragon bunicel

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

Poco F2
Cred că am scris la cealaltă înttebare ce ai pus referitor la telefoane până în 1700.

| Cosmin38384 explică (pentru gelu1970):

Nu gasesc decat varianta pro

| gelu1970 a răspuns (pentru Cosmin38384):

Perfect.
Costă 375€
Calitate-preț-caracteristici nu găsești ceva mai bun.