| Ronaleo a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Ace 3 LTE 4G din toate punctele de vedere?

1 răspuns:
| AtAt_Eu_Shi_1973 a răspuns:

Un telefon foarte bun il recomand, doar ca are unele momente care se blocheaza daca e supraincarcat, si pentru a tine bateria mai mult iti dau
un sfat dezactiveaza notificarile la aplicati care nu sunt necesare, dupaceea te joci pe el pana la 20% si il lasi la incarcat chiar dupa ce s-a facut full inca 1 -2 ore si iti va tine mai mult.) aceelasi lucru si la iphone funda?