| NickPop a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy note 4? Mi-as dori sa il.cumpar dar nu sunt hotarat fiindca m-am gandit si la un Samsung galaxy a7, Samsung galaxy note 3, Huawei mate 7! Voi ce ati alege?
PS:IMI PLAC F MULT TELEFOANELE MARI!

Răspuns Câştigător
| LovelyOne1 a răspuns:

Note 4, logic.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6849&idPhone2=6543

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa nu ma mai laud pe banii parintilor si mi-as cumpara ceva decent. Serios ca la fel auzi la toate, dar atunci cand ies fitele la suprafata lumea nu isi mai incape in piele.

Sa trecem la intrebarea ta... mda, as alege Note 4. Pentru cultura ta, vezi ca exista Note EDGE. Dar nu cred ca te tine buzunarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.emag.ro/......DD73MMBBM/ poftim telefon cu ecran mare.

| NickPop explică:

Nimenialtul09. : note edge nu imi place! Prefer telefoanele cu ecran normal nu ozn

| NickPop explică:

Robytza2001 : galaxy alpha este mic...

| robytza2001 a răspuns:

Eu as alege din telefoanele de le-ai zis a7, ba si dc vrei unu asa scump? Daca te tine cupara-ti un galaxy alpha!