| Onnn a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3 I9300 Dual Sim - Replica 1:1 Android 4.0.4? Se merita? Care este diferenta dintre acesta si original?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. Chiar nu se merita..pe siteul asta sunt replici din alea foarte ieftine, stii? de gen. 300ron.la alea macar nu ai de ce sa te plangi, ca ai fost prost si ca AI SI CUMPARAT O REPLICA, a SI FOST FOARTE IEFTINA...dar asta este 800ron!
Si am descoperit o chestie cu replicile..companiile care le fac sunt cele mai murdare care le-am vazut! de ce? Pai..pe cutie, sau pe site, iti arata ca are camera de 8MP! Cand intri in camera vezi ca are optiuni de la 0.3 la 1.3MP...atat de nesimtiti sunt! De exemplu la baterie. zice ca are 2100mAh, ca S3-ul adevarat. S3-ul adevarat tine foarte mult. Daca te uiti 2 randuri mai jos la cat tine fakeul... tine un sfert fata de S3ul adevarat! Deci clar, nu este de 2100mAh
Are GPU Foarte prost, are Procesor foarte prost, are 512MB RAM, are rezolutie QHD, etc...
Uite! Este chiar 800ron! Cu 800Ron poti sa iti iei un Galaxy S2 SecondHand sau un Optimus L7, cum am spus! funda?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut..Depinde! Nici macar nu ne-ai dat linkul sa vedem telefonul! Daca are Android 4 nu inseamna ca e bun! Si galaxy Y are Android 4, asta nu inseamna ca este un telefon bun!
NU recomand..probabil costa ceva gen 700Ron replica..cu 700Ron chiar iti iei telefon adevarat, nu poti sa spui ca nu ai bani de telefon adevarat. Mai pui 50Ron si iti iei Optimus L7!

| Onnn explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Http://www.240.ro/......4.0.4.html

asta este linkul...dar cred ca ai dreptae, nu cred ca se merita...

| Onnn explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Http://www.240.ro/......4.0.4.html acesta este linkul...dar cred ca ai dreptate si nu se merita!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Onnn):

Salut. Chiar nu se merita..pe siteul asta sunt replici din alea foarte ieftine, stii? de gen. 300ron.la alea macar nu ai de ce sa te plangi, ca ai fost prost si ca AI SI CUMPARAT O REPLICA, a SI FOST FOARTE IEFTINA...dar asta este 800ron!
Si am descoperit o chestie cu replicile..companiile care le fac sunt cele mai murdare care le-am vazut! de ce? Pai..pe cutie, sau pe site, iti arata ca are camera de 8MP! Cand intri in camera vezi ca are optiuni de la 0.3 la 1.3MP...atat de nesimtiti sunt! De exemplu la baterie. zice ca are 2100mAh, ca S3-ul adevarat. S3-ul adevarat tine foarte mult. Daca te uiti 2 randuri mai jos la cat tine fakeul... tine un sfert fata de S3ul adevarat! Deci clar, nu este de 2100mAh
Are GPU Foarte prost, are Procesor foarte prost, are 512MB RAM, are rezolutie QHD, etc...
Uite! Este chiar 800ron! Cu 800Ron poti sa iti iei un Galaxy S2 SecondHand sau un Optimus L7, cum am spus! funda?