| d3javw a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy s3 mini, daca il are cineva si daca este multumit de el.

2 răspunsuri:
| CandyI a răspuns:

Eu am s4 mini si e bun.E la fel si s3.Cred ca Samsung in general este cel mai bun telefon.Chiar daca se zice ca e iphone nu e adevarat, e un telefon foarte frumos indiferent pe ce culoare iti iei, mi se pare ca merge super bine + ca eu pe al meu l-am scapat in apa si a rezistat pe cand iphone daca simte putina umezeala gata s-a dus mai ales ca nu ii poti desface carcasa

| d3javw explică (pentru CandyI):

E s3 la 950 lei si l-as lua dar nu stiu care ar fi cea mai rezistenta husa