| IceMercurial a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3 mini? Merita cumparat? In mare, care ar fi avantajele si dezavantajele acestui telefon? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este un telefon BUN - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Dezavantaje n-aş putea să spun că are, poate o baterie puţin mai "slabă" faţă de alte telefoane mai performante - oricum ţine destul de mult.

1 răspuns:
| GFStep a răspuns:

Salut, nu se merita sa il cumperi happy