| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend Lite? Avand in vedere raportul calitate-pret etc?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Era o perioada cand voiam sa il achizitionez happy
Am o parere buna avand in vedere pretul lui si specificatile pe care le are la acest pret...nu ai sa gasesti ceva mai bun de cat el la acest pret happy poate doar de Black Friday happy

3 răspunsuri:
| OnlyTheScript a răspuns:

Am Samsung galaxy trend lite si sunt foarte multumita de el. Desi are camera debdoar 3 mp e ok. Ti-l recomand.

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Ca pret este ok dar are o rezolutie foarte mica si camera de doar 3 MP. Stiu ca costa 500 si ceva de lei dar mai bine iti mai strangi ceva bani si iti cumperi ceva mai tare. Cel mai ieftin tel care e si ff tare este LG g 2 mini are 4.7 inch etc si costa 850 de ron max de pe eMAG sau cel.ro noi nu la mana a doua. Nu iti cumprara trend lite ca o sati para ff rau crede-ma.

| xxxxxxxxxxxxxxxxxxxXXxXXXxX a răspuns:

Nu merită deloc. De aceaşi bani mai bine îţi iei Samsung Galaxy Trend Plus. Le am pe amândouă şi îţi recomand plus.