| Darkguy a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy trend lite S7390?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

E un telefon bunicel. Uneori merge mai bine, alte ori mai greu, uneori se blocheaza, alte ori dai cu el de pamant pentru ca ti-ai instalat asphalt 8 si nu mai ai memorie(sistemul iti ocupa aproape jumate din memorie)(a, ecranul e din plastic deci ramane ok si daca il arunci de la etaj).No, uneori chiar mai scoate si niste sunete ciudate...In fine, daca tu vrei sa folosesti telefonul asta pentru niste aplicatii obisnuite cum ar fi subway surfers, temple run, facebook etc(din astea de dimensiuni medii)ti-l recomand.Insa daca vrei sa-ti descarci aplicatii din astea uriase...mai bine nu(o sa ai probleme cu graficele sau o sa ti se opreasaca).Si procesorul ala dual core nu e chiar foarte dual core

P.s.In caz daca nu ai citit specificatiile, sunt aici http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_fresh_s7390-5841.php

1 răspuns:
| florineltare1000 a răspuns:

L-am avut si eu e destul de bun cumparal. Funda?