| HelloKittyscoala123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bun!

| stlucian a răspuns:

Chiar daca Samsung e bun dar nu recomand acest produs!
Poti opta pentru un alt produs care nu e de firma cum se spune dar la acelasi pret mult mai performant.Asa cu a scris raduradu2014.

Acum depinde de buget.

| raduradu2014 a răspuns:

Varza ...mai bine iti iei un "Allview A6 Quad" il intrece la tot
Sau
Allview E2 Living

| Robieski a răspuns:

Nu iti lua asa ceva! Eu am trend lite si oprietena de a mea are trend plus si ambele cam dupa 3-4 luni de utilizare si instalare a aplicatiilor se fac praf... la mine bateria abia tine 3-4h la utilizare maxima cu luminozitate data la minim...si in plus se blocheaza uneori

| oprisorm18 a răspuns (pentru Robieski):

Reseteazai softul eu am trend+ si nu am avut nici o problema cu el. big grin intr-adevar la baterie nu tine asa mult. dar se misca ok.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

E slab, incearca un Allview p6 quad http://bit.ly/1rUUPOu
si aici mai ieftin http://bit.ly/1sVfPcl

| Fabb a răspuns:

Mai bine mai pui niste bani si iti iei S3 mini...

| oprisorm18 a răspuns:

Destul de slab... poti sa-ti iei Trend + e ceva mai bun. eu il am de 2 luni si sunt foarte multumit de el. tinand cont ca costa undeva intre 450 si 500 lei e ok. e asemanator cu s3 mini...

| s1LLyRobert a răspuns:

Eu spun ca este bun : Sistemul de operare ( Jelly Bean 4.1.2 Septembrie ) Ecran mare, foare luminos chiar si la soare Culori vii Raspunde bine la comenzi Se misca foarte ok Camera, chiar daca este de doar 3MP face poze ok Procesor rapid, 1GHz Nu s-a blocat niciodata Design frumos Pach.

| Lavinixy a răspuns:

Samsung GALAXY Trend este un smartphone unic în categoria sa datorită performantului procesor cu ajutorul căruia cele mai avansate operaţiuni sunt executate cu viteză şi graţie. Cu acest smartphone vei putea cu uşurinţă să faci multi-tasking, să stai mereu în contact cu prietenii tăi şi chiar să te uiţi la filme.
Mi se pare marfa :3