| CrazyKiss a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy x3? Merita sa il cumpar sau nu?

Răspuns Câştigător
| djacido a răspuns:

Decat sa iti iei "noul"(si insist asupra ghilimelelor) Iphone 5 mai bine iti iei Galaxy S3, daca stai bine cu banii happy.Merita.Sa il folosesti cu placere daca il vei cumpara.

1 răspuns:
| FReAkAzO1d a răspuns:

Pai depinde pentru ce vrei... Vrei firma, calitate ia IPHONE, vrei jocuri, aplicatii,)chestii tineresti), ia S3.Parerea mea e ca nu merita sa dai atatia bani pentru asa ceva