| Alecsander98 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Young. As vrea sa stiu cum functioneaza GPS-ul?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul are suport pentru GPS. E diferenta! Deci telefonul nu are GPS-ul propriu zis dar iti spune ca il suporta daca il instalezi. Vezi caracteristicile telefonului.Nici iPhone 5 sau orice alta varianta de telefon nu are GPS instalat in telefon si costa cel putin 3000 de lei.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai pune un program de GPS pe telefonul asta? Te costa 50 de euro un program cat de cat bun de GPS in Play. Iti recomand un telefon cu un display de cel putin 3, 5 inch si un procesor de minim 1Ghz.

| Alecsander98 explică (pentru neluL):

Telefonul are GPS, nu trebuie sa-l pun.

| neluL a răspuns (pentru Alecsander98):

Telefonul are suport pentru GPS. E diferenta! Deci telefonul nu are GPS-ul propriu zis dar iti spune ca il suporta daca il instalezi. Vezi caracteristicile telefonului.Nici iPhone 5 sau orice alta varianta de telefon nu are GPS instalat in telefon si costa cel putin 3000 de lei.

| Dragosh15 a răspuns:

Eu am si merge foarte bine!