| ady22 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy young s6310? E un telefon bun pentru jocuri? daca asa recomandatimi altul de maxim 400 lei... funda

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Uite ca sa intelegi: un telefon bun pentru aplicatii (deci si pentru gaming inclusiv) are nevoie in primul rand de un procesor puternic. Cele mai performante au si mic adaptor video.

Galaxy Young are un procesor de 1000 mhz ceea ce il face destul de modest dar la banii astia nu ai ce sa ceri mai mult... Asa ca il poti lua.

Vezi ca il gasesti la promotie la flanco: http://bit.ly/1dEmqxU

3 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Allview p4

| Edyshk2013 a răspuns:

Pentru jocuri nu este prea bun, dar un telefon pana 400 de lei nou sau la mana a doua? Nu ai specificat. Daca este vorba de mana a doua iti gasesti la 6 milioane iphone 4 rolling on the floor