| AniQueen23 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S9 sau Samsung Note 9 sau iPhone X sau iPhone 8 Plus?
Care e mai bun si de ce?
Puteti sa imi spuneti si alte telefoane ce sunt mai bune la raportul calitate-pret

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege S9

| RaisaDehelanuemma124 a răspuns:

Eu îți recomand să iți cumperi s9, pentru că prețul este "ieftin" la ce iți oferă față de 8 plus/Iphone.Sau note 8.

| Danculoiu_Mihai_2002 a răspuns:

Eu nunul recomand iphone deoarece după ceva timp bateria nu mai tine foarte mult. Samsung s9 și note 9 sunt geniale sunt foarte rapide și au o super camera. Alte telefoane eu as recomanda Huawei p20 sau one plus 5 sau 6