| DeX22 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul tellGSM? este un site sigur? a mai comandat cineva de acolo si sunt de incredere? As dori sa cumpar un telefon de la ei si vreau sa stiu daca asigura service-ul telefonului in caz ca are un pixel defect mi-l schimba sau imi da banii inapoi?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce telefon vrei sa-ti iei? Incearca mai repede de la eMAG, daca nu-ti place il poti returna si primesti banii inapoi, ori il poti schimba cu altul.