| 2000gabi a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul telefonul tau.eu. E sigur. A cumparat cineva de acolo. Vreau un iPhone 6 si e destul de scump. Nu vreau sa iau vreo teapa. Astept cat mai multe raspunsuri ca sa imi fac o idee.

Răspuns Câştigător
| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Am cumparat eu un iphone 4s! Da este sigur! Este bune se misca foarte bine! Ati recomand Dar nu-ti recomand sa ati iei iphone 6 deoarece o sa ti se andoaie singur cate un pic cate un pic fiindca este foarte subtire eu ati recomand iphone 4, 4s, 5, 5s!