| blue7 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia j? Capacul de spate e rezistent?

Răspuns Câştigător
| winer98 a răspuns:

E un telefon destul de bun da capacul de pe spate rezista dar daca vrei untelefon rezistent recomand un Sony dust and water protect. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| DANIELdnyXD a răspuns:

Telefon bun? la pretul ala este mult prea naspa! cu 512 mb ram si 1ghz single core ai lag si in temple runwinking

| blue7 explică (pentru DANIELdnyXD):

DANIELdnyXD atunci ce telefon merita? La aceeasi pret

| DANIELdnyXD a răspuns (pentru blue7):

Samsung Galaxy S Duos e de 10000 de ori mai bun happy

| blue7 explică (pentru DANIELdnyXD):

Numai ca vreau sa fac abonament la Orange si la magazin nu am gasit acest telefon, din pacate