| Search69 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia T2 ultra? Se merita sa il cumpar pentru gaming, design, poze, bateria? Si cam cat va costa de black friday daca avum este in jur de 1.300 lei. Funda! Vreau sa stiu daca sa il cumpar!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De black Friday sunt si reduceri de 75%. Dar cel mai probabil o sa te scoti cu vreo 50%, deci o sa coste 650 de lei. De gaming...sonia are camera foto foarte buna...Gamingul e asa si-asa si designul este unul obisnuit. Sper ca te-am ajutat.