| doarintrebatima a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia U?
Si despere Allview P5 Quad?
Merita luat?, DAca are cineva unul din aceste telefoane sa imi spuna!

10 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Am o parere foarte buna despre Allview, te asigur ca merita toti banii. Am si eu si e super, camera foarte buna, dupa parerea mea pretul accesibil. Cumpara-ti-l.

| charleslouboutin a răspuns:

Xperia U e un telefon bun.din pacate nu are capacitate mare de stocare si nu are nici suport pentru card. Deci daca vrei sa alegi unul dintre cele doua..mergi pe Allview.

| TheTimeKiller a răspuns:

Eu am Sony xperia go(asemanator cu u) si m-am plictisit de el. Nu zic ca nu e un telefon bun dar ca design e destul de urat. Ca piese, toate piesele din el sunt de calitate fata de Allview care are piese proaste. Despre Allview p5 quand vreau sa-ti spun ca se misca greu si trebuie sa-i pui o tema(go launcher) ca sa se mistre la adevarata lui valoare. Daca ar fi sa aleg intre cele doua telefoane as alege Sony xperia. Dar telefoane bune sunt de la Samsung. Mai bine ti-ai cumpara un Samsung galaxy s2, s3 mini, sau un LG optimus L7 http://www.emag.ro/......E9QCTBBBM/ Dintre toate cel mai bun calitate/pret mi se pare LG optimus L7.

| Bia2001 a răspuns:

Eu am vazut Sony xperia si chiar merita

| doarintrebatima explică:

Eu as lua Sony Xperia U deoarece are bara de jos transparenta.
Dar la Allview P5 Quad are 2 Procesoare
Si camera care filmeaza 1080p!

| doarintrebatima explică:

Allview P5 Quad are 4 procesoare 2 fizice si 2 virtuale CArede filmeaza 1080p HD.are memorie mica asa ca il face cu lag daca descarci un lounches de pe Google Play va merge mai bine!

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Allview P5 mi se pare mai ca lumea decat Sony... oricum fiecare cu alegerea lui.

| andreimircea2 a răspuns:

Are fratele meu Alview P5 Quad si mi se pare foarte bun. Eu am un 4s si merge la fel de bine.

Diferenta de pret este de jumatate. asa ca cu siguranta P5 este un best deal. Verifica aici poate gasesti un pret bun: http://bit.ly/YTklHn

| Giaisi a răspuns:

Daca vrei neaparart Sony, arunca o privire si la experia M. Sau la quad max

| heyooo a răspuns:

Eu l-as alege pe Allview p5 quad deoarece am si o tableta Allview si sunt multumit de ea plus ca p5-ul are specificatii mult mai bune