| Sweet155 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu tastele qwerty? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Sunt chiar bune. Eu am un Nokia Asha 302 qwerty.
Sunt multumit scriu mesaje repede, intru pe net, facebook, messenger, jocuri orice.

| Sweet155 explică (pentru heAdgN):

Si eu la fel dar eu am Nokia Asha 205

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Foarte utile pentru business.
Cel putin noul Blackberry passport e grozav din punctul meu de vedere. Dar si modelele mai ieftine sunt bune.

| Justaghost a răspuns:

Mie mi se pare greu sa scrii pe o tastatura qwerty...ma refer la telefon. Eu, una, prefer touch-ul. happy

| Valentynaaa a răspuns:

Telefoanele cu tastatura Qwerty sunt ideale, daca scrii mesaje foarte des. Dar si TouchScreen-ul este util in egala masura. Tastatura qwerty trebuie ingrijita altfel s-ar putea curata tastele, se pot inlocui dar se vor tocii din nou la un moment dat. Am avut Vodafone Smart Chat Zte, este un telefon si pe qwerty si pe touchScreen, in amre parte am fost multumita de el! Sper ca ti-am fost de ajutor happy