| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu windows. vreau sa-mi cumpar un Microsoft lumia 640 si n-am mai avut pana acum cu windows..sunt bune?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Poți instala, îți spun eu. Mie interfața mi se pare destul de ok și are destule aplicații și Windows Phone doar că nu la fel de multe ca Android, dar eu am Windows pe telefon și pot spune că sunt mulțumit, merge rapid și nu prea vei avea parte de lagg.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, destul de bune, ruleaza si jocuri ca assasin creed pe ele. Are un prieten si are o gramada de jocuri si-i merg foarte bine.

| AndreiAndrei123454 explică (pentru Adry05):

Inca o intrebare, aplicatii gen snapchat, whatsapp etc pot instala?

| Adry05 a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Whatsapp stiu sigur ca da ca acel prieten are si presupun ca si snapchat.

| T0T a răspuns (pentru AndreiAndrei123454):

Poți instala, îți spun eu. Mie interfața mi se pare destul de ok și are destule aplicații și Windows Phone doar că nu la fel de multe ca Android, dar eu am Windows pe telefon și pot spune că sunt mulțumit, merge rapid și nu prea vei avea parte de lagg.