| amuitat a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele iHunt?
Dar despre telefonul iHunt One Love?

Răspuns Câştigător
| Alex1997less a răspuns:

O parere din partea mea? Eu ti-l recomand cu drag, pret accesibil pentru ce ofera (camera cu stabilizare optica, 3gb ram, 32gb memorie, etc). Daca te intrebi in legatura cu husa, da, vine la pachet cu o husa si o folie de stilca pe langa cea care este deja pe ecran. Eu l-am primit in urma cu 5 zile. Si fie vorba intre noi, nici cand a scos Apple iphone 5s, nu au aparut huse instant, abia dupa 2-4 saptamani. Si daca tii neaparat la husa iti recomand o husa tip saculet de 5.5 inch universala, sa fii atent la rezolutie! Cel mai important, sper ca a fost de ajutor sfatul meu, cu toate ca dupa o luna de la postarea ta, am venit eu, probabil deja ai un onelove, sau alt brand, daca nu adauga-ma pe Facebook si putem discuta acolo mai multe, gen daca doresti cu adevarat un alt brand, in ce pret sa se incadreze, etc. https://www.facebook.com/alexandru.talasman.3 Ne mai auzim, cu drag iti doresc o seara buna!

12 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Pot garanta că nu-s prea bune.
Dacă se strică, oricum nu ai unde să-l repari, dacă întrebi de huse pentru telefon, nimeni n-a auzit de această firmă, trebuie să găsești o husă de la un telefon mai popular.
Am avut un telefon Vodafone și la început părea bun, dar după 6-7 luni s-a stricat flashlight-ul (blitz-ul), de reparat nu prea aveam unde, netul mobil (de pe telefon) nu mergea, camera pe față slabă etc.
Și amintește-ți că era Vodafone

| OnePiece a răspuns:

Eu iti recomand sa te aventurezi in ce vinde iHunt doar daca stii bine ce faci. Daca ti se strica, nu prea vei avea cum sa le duci in service. Daca totusi te pricepi la reparatul telefoanelor s-ar putea sa merite, desi personal as alege Xiaomi sau Meizu.

| KenNine a răspuns:

Bune.Telefonul iHunt One Love mi se pare bun ca am inteles ca e accesibil la unele functii.Din punctul meu de vedere i-as da 8 (dar sincer nu merita mai mult de 6). Opinia mea.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraSimion a răspuns:

Sunt telefoane foarte ieftine așa că nu te aștepta la cine știe ce calitate. Cât dai, atâta face. Dacă dorești mai multe informații și păreri despre ihunt.ro, îți recomand http://parerimagazin.ro/pareri/ihunt-ro/

| amuitat explică:

Mi.am luat cam de 2 sapt telefonul iHunt si parerea mea e ca merita, in 2 sapt nu a folosit mai mult de 1.7gb din cei 3gb, merge perfect fara lag

| Marian1001 a răspuns:

Amandoua sunt bune

| Geutzu96 a răspuns:

Nu sunt bune, chinezarii, mai bine ia-ţi telefone resigilate de la eMAG(Ex:LG G3 32 preţ:600Ron)

| gheorghelipovanu a răspuns:

Eu am de vreun an un " iHunt S22 Plus, Dual SIM, 16GB, 2GB RAM, 4G, Black, etc.". Raportat la pret cu pretentiile mele sunt multumit. Insa si asa am o intrebare, pentru ca ori eu nu ma pricep, ori producatorul are o problema (cel putin una). In descrierea telefonului spune ca este "Dual Sim". Eu nu gasesc unde si cum sa introduc cea de a doua sim. Stie cineva care este situatia? Va multumesc anticipat si pentru intentie daca raspunsul nu rezolva situatia.

| Stefani_Aliasimimaya_1983 a răspuns:

Atenție! Aceste telefoane vin din cutie STRICATE!

| Farcas_Simona_1982 a răspuns:

Cumparati astfel de telefoane prin intermediul magazinelor online de incredere gen eMAG, dc-shop sau unde le mai puteti gasi. Nu cumparati direct de pe pagina lor. Asa daca se strica in perioada garantiei ai siguranta ca ai unde sa-l duci

| BOGDAN1010 a răspuns (pentru Farcas_Simona_1982):

Mi-am comandat un telefon Ihunt de la Emag. Pot sa-l returnez sau pot sa-l dau la reparat(garantie) daca se va strica?