| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Nokia lumia?
merita sa imi cumpar unu?
funda la cine argumenteaza cel mai mult!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am un Nokia care il tin doar pentru a fi sunat atat, ce sa spun bateria tine mult mai mult ca la Samsung a5, tine 5 zile, semnalul e mult mai bun,sunetul e mult mai bun, internet vad ca are edge dar merge pentru a vedea magazinul Orange, Facebook cam atat, in rest de alte Nokia nu stiu, mau mai rugat uni sa le fac niste chesti cum sunt obisnuit cu windows nu a fost ceva complicat, de mers erau ok

| emipenet explică (pentru RAY):

Tu spui de alea vechi? Sau alea cu windows?

| RAY a răspuns (pentru emipenet):

Nu are windows pe el am dat 200 de ron

| OnePiece a răspuns:

Daca vrei Windows Phone poti sa iei Nokia Lumia 950XL care e vreo 15 milioane parca.

| georgianasiiulia a răspuns:

Da char merita sunt telefoane bune ecranul este rezistent, de obiceu au camera buna aproape ca la Iphone, pretul este accesibil, ai gama variat de telefoane din care sa iti alegidaca il vrei colora negru alb, bateria tine super mult, menul acestuia este extrem de acesibil si sper ca te-am ajutat happy

| andrada2222 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu merita, deoarece am avut un Nokia lumia si nu am fost satisfacuta. Poti sa iti cumperi un telefon mult mai bun la un pret rezonabil.

| Wells_Ionuț_1990 a răspuns:

Daca vrei sa il folosesti pentru jocuri, aplicatii de socializare etc. Nu recomand. Aplicatiile sunt invechite si nu cred ca mai primesc ele acutalizari prea curand.
Dar daca vrei sa il tiu doar pentru apeluri/mesaje iti recomand din tot sufletul. Telefoanele Nokia lumia sunt foarte bune la capitolul semnal, autonomia bateriei si rezistenta la socuri.