| andreiandrei30 a întrebat:

Ce parere aveti despre Telefon Mobil Alcatel OneTouch Idol 3? Merita 310 lei?

4 răspunsuri:
| Razvan2002Cosmin a răspuns:

Pentru 310 lei nu e bine... E foarte bine... Acest telefon costa peste 1000 de lei deci e un chilipir la 310 lei, bine asta numai daca functioneaza in conditii optime

| andreiandrei30 explică (pentru Razvan2002Cosmin):

Am avut display-ul spart la un Orange nura, din vina mea, mai am doua luni in garantie, iar baietii de la service mi-au sugerat alactelul idol 3, nou, in schimbul telefonului vechi.E ok? Urmeaza sa-mi aduca telefonul!

| Razvan2002Cosmin a răspuns:

Ia-l frate... Mai ales daca al tau e stricat

| andreiandrei30 explică (pentru Razvan2002Cosmin):

Mersi.Se aude f tare.E cam micut si usor.Dar am iesit foarte bine in aceasta situatie.