| skrrizt a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonele Nokia 4.2?
Daca are cine informatii concrete, moduri bune de intretinere, mi-ar placea sa aud.
Mi-am achizitionat recent acest telefon si merge foarte bine, pana acum nu vad nici o defectiune, dar vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Dap, si eu am un Nokia 6.1 si sunt foarte multumit de el. 4.2 e un fel de 6.1 ceva mai slabut. In schimb, va primi updateuri un timp mai indelungat (6.1 a fost lansat pe piata in 2018, iar Nokia ofera 3 ani de updateuri pentru Android One).

4 răspunsuri:
| krt0f1oR a răspuns:

Eu as fi mers pe 7.1 sau HTC u11 life, dar poate l-ai luat la abonament, dar e un telefon OK daca l-ai luat la pretul de 800RON eu l-as da inapoi si as alege altceva.

| krt0f1oR a răspuns (pentru krt0f1oR):

Daca l-ai luat la oferta sau abonament e ok sa zic, dar daca ai dat 800 eu i-as face retur si alege altceva

| skrrizt explică (pentru krt0f1oR):

Este la abonament

| skrrizt explică (pentru krt0f1oR):

E abonament