| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul A6+? E bun la jocuri și filmat pentru prețul de 1000 lei? Sau sa îmi iau un p20 lite sau chiar un mate 10 lite?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

A6+ are o baterie mai buna decât P20 lite. Și nu ma refer la dimensiunea bateriei, ci la autonomie, dimensiunea nu e un criteriu, autonomia depinde și de procesor și alte lucruri. Deci s-ar putea ca P20 lite sa se descarce foarte repede dacă te joci însă va rula mult mai bine in jocuri. Și A6+ merge binișor in jocuri dar la majoritatea are lag și e cam enervant, însă o sa te țină mai mult bateria.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai alte opțiuni la banii aceștia.
Oricum, din ceea ce ai scris eu prefer p20 sau mate

| Bogdan70001 a răspuns:

Este panarama rau telefonul.Design-ul ce-l mai scapa ca in rest sta prost din toate capitolele (in comparatie cu alte telefoane din zona lui de pret)

IN 1.000 de lei eu zic sa-ti iei
1. Xaomi MI A2 (best-buy)
2. P20 Lite

| JamesWatson a răspuns:

Eu nu am A6+. Dar am auzit dor lucruri bune despre el. Am auzit ca e idel pentru jocuri din pricina ecranului.

| Ezic a răspuns:

Eu am a6+ si sunt foarte multumit si de camera video si de baterie si iti ruleaza bine jocurile precum pubg si asphalt9. La capitolul ecran este grozav este full hd are senzori de deblocare faciala de amprenta giroscopic etc. Chiar merita