| Awwwww a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview P5 quad? Mi-l recomandati? Vreau parerea celor care au telefonul acesta ce va place la el si ce nu.
http://www.emag.ro/......EJBVNBBBM/
P.s : nu vreau copy-paste de pe eMAG

1 răspuns:
| KhludCiprian a răspuns:

Personal cred ca Android 4.1 este vechi. De asemeni multe quad-core-uri sunt destul de incet (as prefera personal A9 x 2 core-uri decat A7 x 4 core-uri).

otusi telefonul acesta imi pare ca pret/calitate, mai ales pentru camera (8 MP). E rar sa gasest in 700 RON camera cu 8 MP si cu 1080p video!

Daca esti pasionat sa ai camera pe mobil, cred ca merita doar pentru asta!