| A000000000 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview p7 Xtreme?

Răspuns Câştigător
| zuzuluzu a răspuns:

Unul foarte bine facut si foarte inteligent. E cel mai bun telefon de selfie pentru ca ii se intoarce camera si iti faci poza cu 13mpx in selfie.
Este octa core nu stiu ce poti sa vrei mai mult de la un telefon, e un fel de bomba fara roti http://bit.ly/1oUlsiE

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

La pretul asta e super!
Chiar are o inovatie (camera rotativa) demna de luat in seama dar fiabilitatea ei va ramane de comentat.In rest un procesor foarte puternic la pret rezonabil dar 1 GB RAM la un display IPS:
HD Sharp IGZO IPS

Totusi baterie buna Capacitate (mAh):

La asa pret pe care cred ca-l cunosti merita! Oricum finisajele sunt de buna calitate.