| alexander10 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview V1 Viper? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alistra a răspuns:

Buna.Eu as zice ca la banii pe care ii dai pe el mai bine iti ei un telefon mult mai bun.Iti recomand daca iti place android HTC-urile..Samsungurile si un telefon nou aparut si foarte bun se numeste Sanremo. FUNDA happy

4 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Versiunea de android este foarte buna! poti juca jocuri de inalta calitate, camera exceptionala!

| Fineas666 a răspuns:

Sincer, as prefera sa dau 1100 lei pe un alt telefon decat pe Allview... adica nu prea a auzit lumea de firma asta (cred) si eu mi-as lua un telefon mai cunoscut de care zicea lumea ca e foarte bun... si eu trebuie sa-mi cumpar un telefon si nici eu nu stiu ce sa-mi iau laughing

| wasambi a răspuns:

Dotat cu un procesor Quad Core de 1, 2 GHz si un ecran IPS LCD de 4, 7" cu Gorilla Glass, Android 4.2 Jelly Bean, cameera principala de 8 mpx... Destul de bun. (: http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/v1-viper/

| alexander10 explică:

Merita sa il cumpar?